Τρίτη 3 Απριλίου 2012

2+1 ΕΠΙΛΟΓΕΣ ΜΕ ΦΟΝΤΟ ΤΗΝ ΚΟΥΠΑ!!!

Καλησπέρα «τζογαδόροι» μου και καλή εβδομάδα!!! Με 3 στις 3 επιτυχημένες προβλέψεις την Παρασκευή και 2 στις 3 το Σάββατο(δυστυχώς η Καϊζερσλάουτερν για μια ακόμη φορά ήταν απαράδεκτη και έφτασε τα 18 συνεχόμενα παιχνίδια χωρίς νίκη, πράγμα που σημαίνει ότι πλέον και κατά μεγάλο ποσοστό έχει υποβιβαστεί) δεν μπορώ να πω πως τα πήγα κι άσχημα. Την Κυριακή δεν ασχολήθηκα καν καθώς οι αγώνες δεν με ικανοποιούσαν πλήρως. Για σήμερα το κουπόνι μπορεί να είναι μικρό όμως εγώ σας έχω δύο επιλογές:

• 100. ΜΠΑΓΕΡΝ - ΜΑΡΣΕΪΓ: 1 ΗΜΙΧ./1 ΤΕΛ.
Στο «Αλιάνζ Αρίνα» του Μονάχου η Μαρσέιγ έχει την τελευταία της ευκαιρία να «κλέψει» και πάλι την πρόκριση(όπως έκανε με Ολυμπιακό και Ίντερ), γι’ αυτό κι απ’ το πρώτο λεπτό θα προσπαθήσει να βγει μπροστά για να σκοράρει, μήπως κι ανατρέψει το 0-2 του «Βελοντρόμ». Η Μπάγερν όμως δεν αστειεύται φέτος και έχοντας και πάλι τον Άριεν Ρόμπεν σε δαιμονιώδη φόρμα και τον Γκόμεζ να σκοράρει ασταμάτητα, θα το καθαρίσει λογικά το ματσάκι και μάλιστα από το ημίχρονο.

• 101. ΜΠΑΡΤΣΕΛΟΝΑ - ΜΙΛΑΝ: OVER 2,5
Η Μίλαν τα κατάφερε στο Σαν Σίρο την προηγούμενη εβδομάδα να κρατήσει το 0-0 απέναντι στους Καταλανούς, όμως απόψε πολύ δύσκολα θα καταφέρει να κάνει το ίδιο. Σε περίπτωση δε που η Μπάρτσα σκοράρει νωρίς, η Μίλαν θα βγεί μπροστά για να ισοφαρίσει και για τους γηπεδούχους κάτι τέτοια είναι βούτυρο στο ψωμί τους. Πιστεύω το OVER είναι μια πολύ καλή επιλογή.